Bu sitenin tarayıcınız için sınırlı desteği vardır. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

İlk Siparişinizde Sepette Welcome2024 Kodu İle %10 İndirim Türkiye İçi Siparişlerinizde 1000TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Hakkımızda

Candle+Friends’i 2019 yılında doğaya ve ruh haline iyi gelmesi amacıyla kurduk. İlham kaynağımız, evde geçirdiğin zamanların kalitesini arttıracağın, kendine ve evine rahatlık ve renk getiren mumlar ve arkadaşlar yaratmak. Hayatını şekillendiren benliğin, yaşam tarzın, deneyimlerin, arkadaşların, kısaca bugünkü ‘sen’e çıktığın yolculuğundaki ‘an’ları güçlendirecek, belki durup yenilendiğin kendinle baş başa kaldığın veya sevdiklerinle geçirdiğin keyifli anlarda yanında olacak.

İşte tam bu noktada en sevdiğin ritüelin olmak için hazırladığımız bu yolculuğu daha da anlamlandırmak istedik. Mumlarımızın formülünü çok basit tuttuk: Uzun arge sürecimizin sonunda ulaştığımız formül ile bütün mumlarımızı % 100 yerli soya mumu, küresel parfüm evlerinden çıkan yüksek kalite parfüm esansları ve  koton fitilleriyle tek tek elde üretiliyoruz. Parafin mumlarının aksine mumlarımız temiz yanıyor ve toksik değil. Hayvan dostlarımız üzerinde asla (hiç) test edilmiyor. Uluslararası Parfüm Birliği (IFRA) tarafından belirlenen sıkı uluslararası güvenlik standartlarını ve testleri titizlikle takip ediyoruz.

Dreamer koleksiyonumuzu hazırlarken her bir mumun hikayesini kişisel deneyimlerden ve seyahatlerden, yaşam felsefelerinden ve farklı kültürlerden ilham alarak oluşturduk. Koleksiyondaki her bir mumun bir hikayesi ve ruhu olduğunu düşünüyoruz. İlk olarak 5 koku ve bu ritüele eşlik eden aksesuarlar ile yolculuğumuza başlıyoruz. Koleksiyonumuza farklı tasarım mumlar ve muma arkadaş olabilecek yan ürünler de sürekli ekliyor olacağız.

 

 

Sepet

Tebrikler! Siparişiniz ücretsiz kargoya uygundur! 1,000TL sepet tutarına ücretsiz kargo.
Satın alınabilecek başka ürün yok