Bu sitenin tarayıcınız için sınırlı desteği vardır. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

İlk Siparişinizde Sepette Welcome2024 Kodu İle %10 İndirim Türkiye İçi Siparişlerinizde 1000TL Üzeri Ücretsiz Kargo!

Sıkça Sorulan Sorular

  • Candle+Friends Türkiye'de mi üretiliyor?

Evet, her bir mum tek tek bizim tarafımızdan elde üretiliyor.

  • Mumlarınız nasıl yapılıyor?

Her bir mumumuz %100 premium kalitede yerli soya ve premium kalitedeki esansları ile İstanbul’da tek tek elde dökülüyor. Parafin içermiyor. Her bir mumumuz toksinlerden arınmış ve vegandır.

  • Ürünlerimizi en iyi nasıl muhafaza edebiliriz?

Ürünlerinize sevgi göstererek onlara en iyi şekilde bakabilirsiniz. Her bir mum yakışının bir deneyim olduğunu düşünmelisiniz. Mumlarınıza iyi bakmak için, mumunuzu ilk kez yaktığınızda, tünel oluşumunu engellemek için tüm yüzey sıvı hale gelene kadar mumunuzun iki üç saat yanmasına izin verin. Mumunuzun fitilini her yanma seansından önce veya sonra 5-6 mm’e kadar kısaltın. Mumunuz 1-1.5 cm kaldığında mumunuza veda etme vakti gelmiş demektir. Mumunuzu asla yalnız bırakmayın.

  • Mumlarınız hayvanlar üzerinde test ediliyor mu?

Kesinlikle hayır!

  • Camlarımızı ve tenekelerimizi geri dönüştürebilir miyiz?

Evet, cam/teneke ve kağıt ambalajlı mumlarınızı ve ürünlerinizi geri dönüşüme kazandırabilirsiniz veya yeni bir amaç doğrultusunda hayat bulmalarını sağlayabilirsiniz. Bizden birkaç tavsiye; mumlarınız bitirdikten sonra sıcak suda sabun ile yıkayarak dipte kalan mumu ve fitili çıkarabilirsiniz. İster içine bitki ekin, ister bardak olarak kullanın, isterseniz de makyaj malzemeleriniz veya kalemlerinizi koyun.

  • Mumunuzun fitilinin tütmesini nasıl engelleriz?

Mumunuzun fitilini kesin! Fitiller, 0.5-0.6 cm uzunluğunda en mutludur. İlk yakıştan sonra, dumansız ve stabil bir deneyim için mumunuzun fitilini fitil makası veya keskin uçlu bir makas ile doğru uzunluğa kadar kesin.

  • Mumlarınızın koku yoğunluğu nasıl?

En iyi yakış performansına ulaşabilmek için mumlarımızın formülünü uzun bir arge sürecinden sonra oluşturduk ve sürekli olarak testlerimiz devam ediyor. Amacımız mumlarınızı yaktığınızda koku notalarının sizlere narin bir şekilde ulaşması. Ancak siz mumunuzun kokusunun çok güçlü veya zayıf olduğunu düşünüyorsanız geri bildiriminizi info@candleandfriends.com adresine bekliyoruz.

  • Kargo seçenekleri hakkında bilgi alabilir miyiz?

Kargo ücretimiz 70tl’dir. 

Yurtdışı gönderileri 30 € olarak faturalandırılır.

Siparişlerinizin kurye ile gönderilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul içi kurye ücreti 350 TL'dir.  (Mesafe uzaklık durumuna göre tutar artabilir. Sizleri bu konuda bilgilendirip onayınızı aldıktan sonra kurye ile gönderimi sağlanacaktır.)

  • Siparişlerimiz kargoya ne zaman teslim olur?

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargoya teslim edilir.

Sepet

Tebrikler! Siparişiniz ücretsiz kargoya uygundur! 750TL sepet tutarına ücretsiz kargo.
Satın alınabilecek başka ürün yok